کیف جدید طراح ایرانی، سمبل قدرت و معنویت

لیلیان افشار ، طراح ایرانی است  که در حال حاضر در انگلیس فعالیت دارد. او  از سال 2013  برند خود را تحت عنوان Lafshar  افتتاح کرد و  در مدت کوتاهی از طریق فشن فوروارد دبی موفق شد با کارهای خیره کننده اش نظر همه را به خود جلب کند و به سرعت به شهرتی جهانی دست پیدا کند .  کیف‌های کوچک دست ساز لیلیان افشار که در رنگ‌ های مختلف و اشکال نامتعارف طراحی و تولید می شوند، از جنس لوسیت (Leucite) هستند و توانسته‌اند نظر سلبریتی‌ هایی از جمله بیانسه،  کایلی جنر و ملکه اردن را  به خودجذب  کنند.

کیف لیلیان افشار

لیلیان  در دوران بحران کرونا بیشتر به خودش پرداخته و سعی کرده تجربی گرایی‌ اش را بیشتر کند. او می گوید: "وقتی کرونا همه جا را گرفته و تمام دنیا در قرنطینه است، من باید به جایی نگاه کنم و چه چیز بهتر از نگاه به درون خودم. الان بهترین زمان است تا به راه‌ هایی، ورای عادت‌هایمان فکر کنیم و به شکلی درست، رو به جلو پیش برویم."

مطالعه کنید: نقش طراحان در دوران بحران کرونا

" تا قبل از بحران کرونا، جهان با سرعت زیادی در حرکت بود. به همین دلیل اکنون زمان خیلی مناسبی برای من است که با متریالم، تجربه‌های جدیدی داشته باشم. خلاقیت برای من ریسک بالایی دارد، اما در عین حال پراهمیت است. در واقع تنها راهی‌ست که می‌ توانم با مردم در ارتباط باشم."

لیلیان افشار علاقه زیادی به فرهنگ شرق دارد و راه نجات زندگی‌ خود را مراقبه می‌ داند."من طی سفری به پرتغال، انرژی‌دهنده خیلی خوبی را به واسطه دوست یکی از دوستانم پیدا کردم. وقتی که اولین بار یکدیگر را دیدیم، گفت منتظر یک زن حدودا ۴۰ ساله بوده است. من روح پیر و پخته‌ای دارم. همچنین علاقه‌مند به نواختن پیانو هستم؛ مخصوصا کارهای بتهوون و شوپن. متولد برج جوزا هستم و فکر می‌ کنم هر آهنگ سازی شبیه به من رفتار می‌ کند. گاهی سراغ نقاشی می‌ روم که به نظرم خیلی لذتبخش و درمان کننده‌ است. البته فقط روی بوم رنگ ها را با هم ترکیب می‌ کنم. 99 درصد زمانم را مشغول کار هستم."

رنگ بنفش بکار رفته در طراح جدید لیلیان افشار، از چاکرای هفتم به نام سیرا (Sierra) الهام گرفته شده است که انرژی را در بدن می‌ چرخاند.  او درباره طراحی جدیدش می گوید: "طرح جدیدم، بازتاب دهنده معنویت، قدرت، اشتیاق و مراقبه است. خصوصیاتی که در این دوره سخت می‌ تواند به ما کمک کند."

کیف لیلیان افشار

کیف‌های ساختارمند لیلیان افشار خیلی فشرده و کوچک هستند و براساس ن و هنرمندانی که بر روی او تاثیر گذاشته اند، نام گذاری شده‌ است طراح جوان در رابطه با کوچک بودن کیف‌ ها گفته است: "من وم بزرگ بودن کیف‌ ها را نمی‌ فهمم؛ چون اغلب ن، فقط تلفن، کارت و رژ لب خود را به همراه دارند؛ همچنین کیف‌ های بزرگ باعث درد در ناحیه شانه و گردن می‌ شوند."

کیف لیلیان افشار

برندکده می‌ ,لیلیان ,طراح ,خیلی ,کند ,  ,لیلیان افشار ,را به ,خود را ,که در ,در دوران ,دوران بحران کرونامنبع

7 ترند زیبایی برتر در ران وی های بهار 2020

5 ترند پاییزی که هر ماکسیمالیستی باید آن ها را امتحان کند!

تاریخچه تیشرت و انواع آن

تاریخچه پولوشرت و تفاوت آن با تیشرت

اولین نمایشگاه بین‌المللی هنرصنعت مد و لباس کشور (MODEX2019)

هایلی بالدوین مدل آمریکایی و نامزد جاستین بیبر

بهترین کفش های رانینگ 2018

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شرکت تصفیه سازان مهر دیجیتال مارکتینگ شیاف قرص ماریانا سایت فروش شعر بای ترانه-تمامی اشعار فقط 25000 تومان بهترین سایت شرکت فروش لاستیک کمهو تحلیل آماری مقالات و پایان نامه ها خرید انلاین قطعات لودر ولوو عکس های زیبا | عکس طبیعت |عکس ایرانی بازیگران Amptm